Mini Onarım Nedir?

Mini Onarım, araçların kaporta, boya, iç döşeme, plastik tampon, ön cam gibi hasarlı parçaları üzerinde belirli ölçü ve limitler dahilinde, sigortalının ücret ödemediği ve poliçenin hasarsızlık indirimini etkilemeyen özel bir hizmet paketidir.

 

 

 

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR) , dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel aletlerle aracın orjinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapmaksızın düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır. Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi, aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği durumlardaki hasarların, geleneksel yöntemler olan kaporta düzeltme ve boya uygulaması yapılmadan giderilmesidir. 

 

 

 

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme işlemi otomobilde meydana gelen ezikvuruk, çizik ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilmesi tekniğidir. Bu teknik; dış darbeler sonucu aracın kaporta aksamı üzerinde meydana gelen ve teknik olarak  boyasız göçük düzeltme  yöntemi ile düzeltilemeyecek hasarlar olması durumunda punta çektirme ile düzeltilerek boyanmasıdır.

 

 

 

Boya Onarımı, Mini Tamir

Otomobil seyir halindeyken veya dururken, dış darbeler sonucu veya başka nedenlerle, genellikle araçların kapı, çamurluk ve tampon bölgelerindeki boyada hasarlar meydana gelebilir. Otomobilin bu bölgelerindeki boyada meydana gelen sıyrık, çizik, gibi küçük boya hasarları tamir edilebilmektedir. Yüksel Oto, Oto boya tamir hizmeti mini yama yöntemi kullanılarak tamir edilir. 

 

 

 

Plastik Tampon & Parça Onarımı

Yüksel Oto olarak araçların plastik tamponlarında hafif ve orta şiddetli darbeler sonucu oluşan, tamponunun dış ve iç yüzeylerindeki sıyrık, çatlak, yırtık, kopuk, göçük, deformasyon ve eksik parça gibi tamponun komple değişmesi sonucunu doğuran hasarlar, Plastik Tampon Tamiri hizmeti kapsamında garantili olarak tamir edilir.

 

 

Leke Çıkarma

Leke çıkarma hizmeti otomobilin koltuk döşemelerindeki lekeler dahil olmak üzere, tavan, torpido, kapı iç döşemelerindeki kirleritaban halısındaki lekeler gibi iç aksamlarında oluşan ve aracın tamamının temizliğini gerektirmeyen araç içi bölgesel temizlik işlemidir. Özellikle araç içinde farklı bölgelerde gıda maddelerinden kaynaklanan lekelenmeler, oto leke çıkarma işlemi ile temizlenmektedir. Koltuk döşemelerindeki zorlu bölgesel lekeler uzun süre temizlenmediğinde kötü kokulara neden olabilir. Bu nedenle iç koltuk döşeme temizliği vakit kaybetmeden yapılmalıdır.

Hizmet Verdiğimiz Sigorta Şirketleri

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.